Wesołych Świąt

W tym szczególnym Dniu, życzymy Wam, aby nadchodzące Święta upłynęły tradycyjnie w ciepłej i radosnej atmosferze, a Nowy Rok przyniósł spełnienie wszelkich Waszych planów i marzeń. Życzymy Wam również nieustannego czerpania radości z powietrznego hobby i dalszego poszerzania horyzontów lotniczych.

Chcemy podziękować za kolejny rok w którym byliście razem z nami, za wsparcie i wiele godzin spędzonych w powietrzu, dzięki którym tworzymy coś pięknego. Ciężko pracujemy, aby nasz serwis spełniał Wasze oczekiwania i żeby kolejne osoby dołączyły do naszej wirtualnej społeczności.

Życzymy wszystkim pasjonujących się lotnictwem i wykonujących loty wirtualne jak i realne, aby dalej czerpali satysfakcję z tego co robią i nie ustawali w wysiłkach budowania i umacniania naszej lotniczej rzeczywistości.

Latanie jest wymagające i żeby je praktycznie realizować trzeba mieć nie tylko zdrowie i wolny czas, ale też i zapał. Tradycyjnie tego Wam i sobie życzymy w nadchodzącym roku.

Ekipa Eurolot Virtual

Post a Comment

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie zabronione <script data-ad-client="ca-pub-7050618188931420" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>