Rekrutacja na Managerów

Po dłuższym czasie oczekiwania, pragniemy poinformować o rozpoczęciu rekrutacji na stanowiska Managerskie. Z uwagi na fakt iż Microsoft Flight Simulator 2020 jest już coraz bliżej oficjalnego wydania symulatora, musimy rozbudować nasz Team o osoby odpowiedzialne za poszczególne działy. Poniżej znajdziesz listę stanowisk na które rekrutujemy:

  • Manager ds. Floty
  • Manager ds. Siatki Połączeń
  • Manager ds. Rekrutacji
  • Manager ds. Szkoleń v-pilotów

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszę kontaktować się z nami pod adresem e-mail: Kontakt@eurolotva.pl .Wszelkie informacje dotyczące zadań na danym stanowisku zostaną przesłane w odpowiedzi zwrotnej. W treści wiadomości należy zawrzeć następujące informacje:

- Imię
- Wiek
- Adres e-mail
- Doświadczenie jakie posiadasz związane z symulatorami
- Doświadczenie przydatne na stanowisku o której aplikujesz
- Kilka zdań o sobie
- Specyfikacja twojego PC (Procesor, RAM, Karta Graficzna)
- Czas który możesz poświecić na realizacje zadań na w/w stanowisku (Średnio ile godzin łącznie w tygodniu)

(Za objęcie jednego z w/w stanowiska wirtualna linia lotnicza nie wypłaca żadnych środków pieniężnych. Wszystko odbywa się na zasadach wzajemnej pomocy, współpracy i zabawy w ramach symulacji dla EurolotVirtual)

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie zabronione <script data-ad-client="ca-pub-7050618188931420" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>